12 вер. 2014 р.

The best day, і перша спроба саморобного фону

Вечір добрий усім!:)

От і прийшла осінь...але погода "балдьожна", вечорами класно гуляти з дітками...
І дні всеодно насичені, то садік, то ....підготовка до школи. Якось боюсь я школи, точніше незнаю як Влад це осилить, адже впереді читання і каліграфія (а каліграфія у хлопчиків ще та)))))

Небуду довго про тривожне, назва посту нета. Одним словом вперше мазюкала я фарбами, спреями, пастами через трафарет. А не так то просто як здавалось мені, ну точніше спочатку здавалось дуууже складно, а потім ніби і нетак важко, а насправді працювати і працювати над міксом (хоча це вроді не мікс-медіа)

Надихнуло завдання Венеціанський карнавал від Фабрики декору, точніше їхній баннер-дошку натхнення, а ще точніше нижнє ліве фото з дверима. Ну і бірюзовий та синій кольори одні з моїх улюблених)))

Мій варіант:


Матеріали: фон на акварельному папері, спрей  Ranger, фарби мятно-бірюзова, біла, золотиста, використаний трафарет від Лесі Згарди, фоновий штамп від Грушечки, троянда заспреяна, листочки-вирубки теж; Карточка ММЕ, стара рамка від Tattered Angels, плівка ТХ і чіп-завиток теж від Грушечки. Ну і ключик, сердечко з крилами і краплинка від Пріми.

Доречі це напевно не листівка, бо захотілось приклеїти на пивний картон, що я ї зробила, незнаю чи це панно, чи колаж))Робила по #63 Скетчу від КСК


От і все, надіюсь мені вдалось передати, те що я хотіла)
Всім гарного закінчення вечора, а то й ночі))))
Па-па!

Ще хотіла сказати кілька слів про Форум видавців, але вже сил нема)

7 коментарів: