15 трав. 2015 р.

Перший холст:)

Привіт. Давно не чулись:)

Таки правда...раніше так небуло, але зараз блоггер забирає надто багато часу, або ж я невмію його так розподілити, щоб і на блог вистачило, ну можливо час і є, але із великим запізненням)

Давненко я планувала зробити холст, "валяється" ще з минулого літа (!), авжеж аліто 2015 вже незабаром)))) (п.с. люблю це слово),  а так і нездається дивлячись на термометр з вулиці((

Ну одним словом холст.....я його робила цілу суботу )нескажу яку), точніше лише фон, довго до мене доходило оте міксмедіа, ну і сумніваюсь що це воно)) ( якщо щось то холст можна помити)))) і купа смайлів))))))

Хотілось чогось яскравого, не шеббі, але метеликового і лампочкового, в процесі вийшло не зовсім так як я хотіла, але я задоволена, ну дивіться самі):


Розмір холста 18*24 см. Фон зроблений за допомогою трафарету від Фабрики декору та спреїв ScrapEGO (які я виграла!!))))): Голубая лагунаПесчанная буряФиалка

 "Жива" гілочка помальована золотим акрилом, квіти та стрази Prima, папір від ММЕ, вирубки, метелики, "дверна" ручка), шестрені, чіпборди від вензелика та Скрап-студії З любов"ю, квіти з флаверсфтом, штампи, гудзики і т.д.
Ось так)


З цією роботою хочу взяти участь у завданні "Знов зозулі голос чути в лісі...." від блогу Agrafka


па-па усім! Гарних вихідних)

7 коментарів:

 1. Соломіє, круть!! Вперше чую, що холст можна помити)) Хоча й про роботу з холстами я задумалась лише нещодавно, отож візьму це зауваження собі у пам'ятку:) А розглядаючи твою медитативно-застановчу красу не уявляю, що щось тут потребувало би змивання)) Дужже цікаво, кольорово і насичено деталями-змістами!! Дуже дякуємо за натхнення від Аґрафки!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую дуже) Та я так навмання помила і нічого, потім загрунтувала в роді норм, мені попередній результат несподобався)))

   Видалити
 2. Солічка,дуже вдалий початок!!!!!!
  Така багатодетальна та красива робота!!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Дуже яскраво i аутентично! Дякую вiд Аграфки:)))

  ВідповістиВидалити
 4. дуже цікава робота! :)
  дякую від Аграфки.

  ВідповістиВидалити
 5. дуже гарний холст, мені особливо подобається поєднання кольорів, такі соковиті!
  дякуємо від Аграфки!

  ВідповістиВидалити